DENKO Isı Kontrol Tekniği ve Servis A.Ş.
TR - EN - DE

Hakkımızda

DENKO Isı Kontrol Tekniği ve Servis A.Ş., 1992 yılında kurulmuştur.

Enerji / ısı ihtiyacı olan her türlü yapı ve sanayi kuruluşlarına yönelik, mühendislik çalışmaları ile bütünleşen ileri teknoloji ürünü ekipman temini firmanın ana faaliyet alanıdır.

DENKO, ürün teminin yanı sıra, projenin planlama aşamasından itibaren gerekli mühendislik hizmetini verir. Her türlü kazan dairesi ve/veya proses uygulamaları için, yakıt tercihi, tercih edilen yakıt türüne göre armatürlerin seçimi, ebatlandırılması, akım şemaları hazırlanması, fizibilite çalışmaları, proses ve müşterinin beklentilerine uygun otomasyon sistemi çalışmalarıDENKO’nun rutin olarak verdiği mühendislik desteği kapsamındadır. Böylelikle güvenli, kesintisiz verimli bir çalışma için, kullanıcıya özgü ekonomik çözüm alternatifleri sunulur.

DENKO, değişik platformlarda verdiği seminerlerle de kullanıcıları teknik olarak bilinçlendirir, sistem şartlarına göre doğru ürünün seçilmesini sağlar ve teknolojideki son gelişmeleri dokümanlarla aktarır. Bu eğitim çalışmalarının sağladığı katma değerin, enerjinin akılcı kullanılmasındaki önemi küçümsenemez.

DENKO 1992 yılından beri Alman Max Weishaupt GmbH firmasının Türkiye genel mümessilidir.

Weishaupt, yanma ve ısıtma teknolojilerinde, lider marka konumuyla, gaz, sıvı yakıt ve çift yakıt brülör imalatında, ürün yelpazeside 12 kW'den 32.000 kW'ye kadar mevcut ihtiyaçlara uygun ürünler sunmaktadır. Weishaupt gelecek için, araştırır, geliştirir ve bütün ürünlerini üstün teknoloji ve standartlara donatılmış Ar-Ge Birimlerinde ilk önce kendisi uygulayarak test eder. Tüm ürünler bu prosesler sonucu ortaya çıkmış üstün bir kaliteye sahiptir. Üretim ve Planlamanın her aşamasındaki test ve kontroller, güvenilir, üstün teknolojiyle donatılmış, dayanıklı, sağlam, emisyon değerleriyle üst derecede çevre dostu ve ona saygılı ürünlerin müşterilere sunulmasını garanti eder.

Sunulan bu hizmetler, satış sonrası da kesintisiz ve iyi bir servis ve yedek parça anlayışıyla tamamlanmıştır.

Tüm bunlar her aşamada kalite için verilen çabaların sonucudur…